Warmteservice opent 2e vestiging in Den Haag-Ypenburg
9 januari 2018 11:42
Eind januari opent Warmteservice de deuren van een nieuwe vestiging in het bedrijvengebouw Bouwplaza aan de Singel 47 in Den Haag – Ypenburg. Al 15 jaar heeft Warmteservice een drukbezochte vestiging aan de Televisiestraat 244. En met de opening van een tweede vestiging in Den Haag Ypenburg, kan de succesvolle keten de installateurs in Delft en omgeving beter bedienen.
Jordy van Dorst, een bekend gezicht binnen de organisatie, (momenteel bedrijfsleider in de vestiging Naaldwijk) zal eind januari de overstap maken en de vestiging gaan leiden.
Professioneel advies via de vestigingen, warmteservice.nl en de chat
Warmteservice verkoopt alles op het gebied van cv-ketels, radiatoren, vloerverwarming, sanitair, elektra en dakbedekking. En alles wat nodig is om dit te installeren. Warmteservice is een familiebedrijf met meer dan 55 vestigingen in Nederland en 270 medewerkers. Daarnaast heeft Warmteservice een overzichtelijke website. Via een chatfunctie op de website kunt u direct uw vragen stellen. Doordeweeks van 07.00 tot 22.00 uur en op zaterdag van 08.00 tot 16.00 uur.
Reacties op dit artikel
Reactie plaatsen? Log in met uw account.