Panattoni Nederland breidt team uit met Mariska Venema, Sibren van Etten en Salih Umut

31 mei 2021 16:21

Panattoni Nederland breidt team uit met Mariska Venema, Sibren van Etten en Salih Umut

Mariska Venema zal zich als Transaction Manager vooral toeleggen op het due diligence proces en alle juridische en contractuele aspecten binnen Panattoni Nederland. Salih Umut, Treasury Analyst, behartigt zaken als de tijdige funding van projecten, betalingsstromen en budgetteringen. En tenslotte Sibren van Etten, Investment Analyst, die zich voornamelijk richt op het aangaan en onderhouden van duurzame relaties met investeerders en financiële instellingen.

Panattoni NederlandDe verbindende factor van deze nieuwe teamleden met Panattoni Nederland omschrijft zich als volgt: “In de eerste contacten met Panattoni spraken de ambitie, snelheid van de projecten in Nederland, in combinatie met de internationale slagkracht, ons bijzonder aan. De inspirerende en realistische visies van onze collega’s zijn voor ons een motivatie om graag deel te willen uitmaken van dit team. Als Europese marktleider in het realiseren van duurzaam logistiek vastgoed zien wij onze rol binnen het team met enthousiasme tegemoet en zetten wij onze ervaring en kennis graag in om de groeidoelstellingen samen met de andere teamleden te verwezenlijken.”

Panattoni NederlandJeroen Gerritsen, Algemeen Directeur, “Ik ben heel gelukkig met deze omvangrijke en stevige groei van ons team. Qua karakter en expertise sluiten Mariska, Salih en Sibren perfect aan bij het DNA van de andere teamleden. Ze zijn ze heel goed in wat ze doen en staan tegelijk met twee voeten op de grond. Ik ben ervan overtuigd dat ons team onze klanten nu nog beter kan bedienen.”

Over Panattoni

Panattoni Nederland is onderdeel van Panattoni Europe, marktleider in industrieel vastgoed in Europa. Panattoni heeft reeds 10 miljoen m2 in Europa ontwikkeld en is de meest actieve ontwikkelaar sinds 15 jaar in dit marktsegment. Het is Panattoni’s missie om lokale bedrijven te ondersteunen met het leveren van multifunctionele, (built-to-suit) warehouse projecten. Teneinde de doelstelling tot het ontwikkelen van deze projecten te bereiken, koopt Panattoni gronden op de meest strategische locaties in Nederland en treedt op als expert in elke fase van het investerings-traject.

“Go Earthwise with Panattoni” - door heel Europa, zijn BREEAM/LEED/DGNB certificaten toegekend aan projecten ontwikkelt door  Panattoni  die een totaaloppervlak beslaan van 2,2 miljoen m2 en daarnaast zit 2,5 miljoen m2 in het proces tot certificering. Panattoni implementeert duurzame ontwikkel-concepten en creëert een nieuwe standaard voor haar distributiecentra in Europa waarbij voorop staat de impact van de nieuwe projecten op de natuurlijke omgeving te minimaliseren.

www.panattonieurope.com/nl

terug

Reacties op dit artikel

Reactie plaatsen? Log in met uw account.

Om de gebruiksvriendelijkheid van onze website en diensten te optimaliseren maken wij gebruik van cookies. Deze cookies gebruiken wij voor functionaliteiten, analytische gegevens en marketing doeleinden. U vindt meer informatie in onze privacy statement.