Nooit meer improviseren: hoe Redest bedrijven helpt met menstruatiezorg
19 december 2023 13:38
Stel je een typische werkdag voor, en jij, als werknemer, wordt plotseling verrast door je 'maandelijkse bezoeker' en je hebt geen menstruatieproducten bij de hand. Je enige snelle oplossing is om een noodverband te maken van toiletpapier. Deze al te bekende situatie neemt een humoristische wending wanneer je denkt aan je fietstocht naar huis - een reis die nogal rommelig kan worden!
Hier komt Redest Company in beeld, met als doel dergelijke ervaringen te transformeren. Beeld je een werkplek in waar een onverwachte menstruatie wordt opgevangen met voorbereiding en empathie, en niet met zorgen. Wij hebben moderne, makkelijk te installeren, en aanpasbare dispensers voor menstruatieproducten gecreëerd. Deze dispensers zijn meer dan alleen handig; ze vertegenwoordigen de inzet van een bedrijf voor een ondersteunende werkomgeving.
Met Redest dispensers worden die onhandige momenten van haastig zoeken naar toiletpapier geëlimineerd. Werknemers vinden snel en geruststellende oplossingen direct in het toilet.
Maar er is meer. Door te kiezen voor Redest’s dispensers, erkent uw bedrijf niet alleen menstruatiezorg als een fundamentele behoefte, maar draagt het ook bij aan een grotere zaak. Redest pakt een belangrijk probleem aan: menstruatiearmoede. De Wereldbank meldt dat dit meer dan 500 miljoen vrouwen treft, met gevolgen voor hun opleiding en carrière. Wij pakken dit op twee manieren aan. Ten eerste zorgen onze dispensers voor gemakkelijke toegang tot menstruatieproducten op het werk, wat zorgt voor comfort en voorbereiding. Ten tweede ondersteunt een deel van onze winst de Redest Foundation, die zich inzet voor de bestrijding van wereldwijde menstruatiearmoede en het empoweren van ondernemende vrouwen om oplossingen te creëren in de vrouwengezondheidssector.
Wij nodigen nu bedrijven uit om zich bij ons initiatief aan te sluiten en de menstruatiezorg op de werkplek te herdefiniëren. Met Redest laten we toiletpapier voor zijn oorspronkelijke doel en bieden we een waardiger oplossing voor menstruatiezorg. Redest staat ook open voor ideeën over samenwerking.
Volg ons en neem contact met ons op via LinkedIn en onze website.
Redest Company
Based in the Netherlands and Switzerland
Gioia Lelli
gioia@redest.company
www.redest.company
Reacties op dit artikel
Reactie plaatsen? Log in met uw account.