Nederlandse deo verovert België – en wint meteen een award

26 maart 2025 13:52

Nederlandse deo verovert België – en wint meteen een award

Het Nederlandse cosmeticamerk The Lekker Company heeft de Belgian Vegan Award gewonnen in de categorie Fashion & Lifestyle. Hun natuurlijke, kleurrijke deodorantsticks zijn door het Belgische publiek verkozen tot favoriete vegan lifestyle product van het jaar.

"We hoopten ooit een prijs in Nederland te winnen, maar nu winnen we ‘m gewoon in België. Dit laat zien dat de vraag naar natuurlijke en vegan alternatieven overal groeit," zegt oprichter Dewi van de Waeter.

Duurzaamheid en dierproefvrij in de schijnwerpers

Veel conventionele deodorants bevatten nog steeds dierlijke ingrediënten zoals bijenwas, dierlijke glycerine of lanoline. The Lekker Company bewijst dat het anders kan: 100% vegan, natuurlijk en plasticvrij. De producten zijn al te vinden bij Albert Heijn, Holland & Barrett Benelux en diverse zelfstandige winkels in Nederland en België.

Over The Lekker Company

The Lekker Company werd opgericht in 2014 en heeft als missie om verzorgingsproducten te maken die goed zijn voor mens, dier en planeet. Hun kleurrijke deodorants zijn gemaakt van natuurlijke ingrediënten en verpakt in karton.

Op de foto: Kayleigh en Michelle
Fotograaf Vegan Awards: Hanne van den Bossche

terug

Reacties op dit artikel

Reactie plaatsen? Log in met uw account.

Om de gebruiksvriendelijkheid van onze website en diensten te optimaliseren maken wij gebruik van cookies. Deze cookies gebruiken wij voor functionaliteiten, analytische gegevens en marketing doeleinden. U vindt meer informatie in onze privacy statement.